Site Logotype
Салон краси Візантія

Вакуумний RF-ліфтинг з LED терапією для обличчя

Нова процедура!
Вакуумний RF-ліфтинг з LED терапією для обличчя, шиї та зони декольте. – це прекрасна альтернатива пластичній хірургії, процедура з направленою дією на омолодження і підтяжку шкіри та вже доступна в салоні краси «Візантія».

Процедура, основана на контрольованому прогріванні глибоких шарів епідермісу і підшкірно-жирової клітковини за рахунок радіочастотного впливу, дозволяє досягти довгострокового ефекту омолодження. Під дією теплового впливу прискорюються процеси обміну речовин, що стимулює вироблення колагену та активізує природні процеси омолодження.

Салон краси «Візантія» пропонує послуги професійних косметологів, які відповідно до ваших індивідуальних потреб і побажань призначать Вам курс процедур, щодо поліпшення стану шкіри обличчя, шиї.

Процедура виконується на сучасному італійському апараті Jordi Shape, що дозволяє довгий час насолоджуватися позитивним результатом у вигляді поліпшення контуру обличчя і омолодження шкіри. Перевага процедури полягає в відсутності синдрому відміни та неінвазивності методу, не вимагає введення будь-яких хімічних речовин в шкіру, процес омолодження і регенерації запускається за рахунок стимуляції власних ресурсів дерми.

Тому, якщо Ви задаєтесь питанням: «Як повернути рисами обличчя чіткість та молодість, а шкірі – пружність і еластичність без операційного втручання?» сміливо телефонуйте нам.

Більш детальна інформація, вартість процедури за посиланням https://vizantia.com.ua/dlya-zhenshhin/radiovolnovoj-rf-lifting-s-vakuumom-i-led-svetom-dlya-litsa-shei-i-zony-dekolte/

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<