Site Logotype
Салон краси Візантія

Кращий друг красивого волосся – обираємо гребінець правильно

Ні для кого не секрет, що правильно підібраний гребінець – це запорука здорового волосся, без ламкості і посічених кінчиків. Але як вибрати той єдиний, який ідеально підходить? Для початку розберемо основні типи гребінців і їх призначення.

Брашінг – спеціальна розчіска для укладки, підходить для розчісування волосся перед випрямленням праскою. Вона являє собою круглий гребінець з рівномірно розподіленими щетинками.

Масажна розчіска – розчіска з щетиною з штучних матеріалів. Підходить для довгого волосся, пошкоджених і посічених кінчиків.
Напівкругла розчіска має опуклу форму і 7-9 рядів зубчиків, розташованих досить широко. Такий гребінець допомагає в укладанні коротких і середніх стрижок, наприклад боб або каре, і прекрасно підходить для витягування і накручування чолки.
Гребінець для розплутування мокрого волосся – в англійській мові іменується wet brush – один з останніх трендів в догляді за волоссям. Він являє собою гребінець випуклої форми з силіконовими зубчиками різної довжини. Гребінець зручно лягає в руку, його можна використовувати на сухому і на вологому волоссі, а також відразу після миття. Гребінець не шкодить волоссю і підходить для нарощених пасом, пошкодженого волосся, а також для тонких і часто плутаючогось. Можна вибирати варіант для домашнього використання або більш компактний – для сумочки.
Розчіска гребінь буде хорошим варіантом, якщо волосся ламке і ослаблене. Відстань зубчиків обирається в залежності від довжини – чим довше волосся, тим відстань повинна бути більше. Для хвилястого волосся також краще користуватися гребнем з широкою відстанню між зубчиками, щоб не пошкоджувати і не обламувати їх. Можна вибирати варіанти з дерева або ж з пластику, нейлону. Ми не рекомендуємо використовувати металеві гребені.

І підсумуємо.

  • Для густих, товстих і дуже об’ємного кучерявого волосся підійдуть розчіски з зубцями різної довжини.
  • Для тонкого і тим більше рідкого волосся краще використовувати м’яку щетину. Пластикові та металеві гребінці потрібно виключити.
  • Для волосся жирного біля коріння добре підходять розчіски з натурального дерева.
  • Для хвилястого волосся і пружних кучерів ідеально підійдуть розчіски з рідкими зубцями, так як вони збережуть форму кучерів, або масажні розчіски з м’якою щетиною.

Ну і також волосся будь-якого типу буде вдячне за додатковий догляд. Перед розчісуванням ми рекомендуємо використовувати незмивні засоби для волосся для додаткового зволоження і легкого розчісування. Відмінний варіант двофазний спрей Lakme. Завдяки тому, що до складу входить протеїни і pH 3.0, продукт забезпечує м’якість, природний блиск по всій довжині і антистатичний ефект.

Поради щодо підбору та догляду за гребінцем

  • При виборі масажної щітки зверніть увагу на наявність кульок на кінчиках зубців – вони захищають шкіру голови від подряпин;
  • Перевірте, щоб на гребінці не було помітних слідів клею – це говорить про низьку якість товару;
  • Дерев’яний гребінець не повинен мати зколи, інакше волосся буде тягнутися і рватися;
  • Щоб гребінець або щітка служили вам довго, щодня видаляйте з них волосся;
  • Раз на тиждень мийте гребінець шампунем;
  • Якщо на зубчиках з’явилися тріщини – замініть гребінець.

З турботою про Вас і красу Вашого волосся, салон краси «Візантія».

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<