Site Logotype
Салон краси Візантія

Що таке атравматична чистка обличчя або чистка Holy Land у салоні краси «Візантія»

Чистка Holy Land: що це таке?

Атравматична чистка обличчя Holy Land – це чистка обличчя косметикою однойменного професійного бренду.
Бренд Holy Land – це знаменита ізраїльська компанія, яка успішно працює з 1984 року. За цей час вони стали одними з лідерів професійної косметики, і не припиняють радувати новими унікальними розробками, зі стабільно високою якістю.
Процедура чистки обличчя цією косметикою – це поетапне очищення шкіри різними засобами. Чистка відбувається без використання спеціальних апаратів, не травмує епідерміс. Результат досягається виключно за рахунок діючих хімічних компонентів.

Етапи чистки:

 • Демакіяж та очищення шкіри.
 • ABR-пілінг. Наноситься на 10-15 хвилин, очищує епідерміс від ороговілих частинок. Очищення шкіри відбувається за рахунок фруктової і саліцилової кислоти, що містяться в складі ABR-пілінгу.
 • Очищення розігріваючим лосьйоном (в складі – бензойна кислота, ментол і камфора). «ABR Prepping lotion» розкриває пори і готує шкіру до подальшого впливу.
 • Пілінг-скатка на основі молочної сироватки. Наноситься на 10 хвилин. За цей час комедони розм’якшуються. Коли пілінг скочується, вміст сальних пробок виходить, приклеюючи до підсохлої плівки.
 • Нанесення маски. Яку саме маску використовувати, косметолог визначає залежно від типу шкіри. Для жирної шкіри застосовують маску з дезинфікуючими властивостями, для сухої і збезводненої – маску з поживними компонентами, для чутливої ​​- з судинозвужувальну ефектом.

Переваги:

Атравматична чистка – це можливість ефективно очистити шкіру, не травмуючи її. Немає етапу розпарювання шкіри, при якому травмується капілярна сіточка. Не викликає больових відчуттів, на відміну від механічного чищення. А на відміну від ультразвукової чистки – дає більш відчутний результат.
Немає реабілітаційного періоду. На наступний день ви не побачите в дзеркалі яскраво-червоне обличчя, як це буває після агресивного хімічного пілінгу.
Підходить для людей з різним типом шкіри. При необхідності косметолог може проводити процедуру локально, наприклад, очистити тільки Т-зону, не зачіпаючи ті ділянки, де шкіра більш чутлива: область навколо губ, щоки.
Ефект помітний вже після першого застосування, але, якщо шкіра проблемна, можна пройти курс з декількох процедур. Рекомендована періодичність – 2-4 сеансів, по 1 разу в 2 тижні.

Який результат?

 • Вирівнюється тон шкіри, обличчя виглядає більш свіжим і відпочилим;
 • Шкіра пом’якшується, виглядає більш гладкою і зволоженою;
 • Зникають чорні точки, сальні пробки, запальні елементи, постакне;
 • Пори звужуються;
 • Шкіра стає більш матовою за рахунок зменшення вироблення шкірного сала;
 • Якщо робити її регулярно, можна позбутися від стійких висипань.

Обирайте краще для своєї краси та здоров’я, а про все інше потурбується Ваша «Візантія».{:}{:ru}

Чистка Holy Land: что это такое?

Атравматическая чистка лица Holy Land – это чистка лица одноименной профессиональной израильской косметикой.
Бренд Holy Land- это именитая израильская компания, которая успешно работает с 1984 года. За это время они стали одними из лидеров профессиональной косметики, и не прекращают радовать новыми уникальными разработками, со стабильно высоким качеством.
Процедура чистки лица этой косметикой – это поэтапное очищение кожи различными средствами. Чистка происходит без использования специальных аппаратов, не травмирует эпидермис. Результат достигается исключительно за счет действующих химических компонентов.

Этапы чистки:

 • Демакияж.
 • ABR-пилинг. Наносится на 10-15 минут, очищает эпидермис от ороговевших частиц. Очищение кожи происходит за счет содержащихся в составе ABR-пилинга фруктовой и салициловой кислоты.
 • Очищение разогревающим лосьоном (в составе – бензойная кислота, ментол и камфора). «ABR Prepping lotion» раскрывает поры и подготавливает кожу к дальнейшему воздействию.
 • Пилинг-скатка на основе молочной сыворотки. Наносится на 10 минут. За это время комедоны размягчаются. Когда пилинг скатывается, содержимое сальных пробок выходит, приклеиваясь к подсохшей пленочке.
 • Нанесение маски. Какую именно маску использовать, косметолог определяет в зависимости от типа кожи. Для жирной кожи применяют маску с дезинфицирующими свойствами, для сухой и обезвоженной – маску с питательными компонентами, для чувствительной – с сосудосуживающим эффектом.

Преимущества:

Атравматическая чистка – это возможность эффективно очистить кожу, не травмируя ее. Нет этапа распаривания кожи, при котором травмируется капиллярная сеть. Не вызывает болезненных ощущений, в отличие от механической чистки. В отличие от ультразвуковой чистки дает более ощутимый результат.
Нет реабилитационного периода. На следующий день вы не увидите в зеркале ярко-красное лицо, как это бывает после агрессивного химического пилинга.
Подходит для людей с разным типом кожи. При необходимости косметолог может проводить процедуру локально, например, очистить только Т-зону, не затрагивая те участки, где кожа более чувствительна: область вокруг губ, щеки.
Эффект заметен уже после первого применения, но, если кожа проблемная, можно пройти курс из нескольких процедур. Рекомендованная периодичность – 2-4 сеанса, по 1 разу в 2 недели.

Какой результат?

 • Выравнивается тон кожи, лицо выглядит более свежим и отдохнувшим;
 • Кожа смягчается, выглядит более гладкой и увлажненной;
 • Удаляются черные точки, сальные пробки, воспалительные элементы, постакне;
 • Поры сужаются;
 • Кожа становится более матовой за счет уменьшения выработки кожного сала;
 • Если делать ее регулярно, можно избавиться от высыпаний.

Выбирайте лучшее для своей красоты и здоровья, а обо всем остальном позаботится Ваша «Византия».

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.