Site Logotype
Салон краси Візантія

Манікюр нанівець: 5 причин, чому гель-лак не тримається на нігтях

З появою гель лаків зробити ефектний, а головне стійкий манікюр стало значно простіше. Виробники цих чудо-продуктів обіцяють: манікюр з покриттям гель-лак залишиться у первозданному вигляді до двох тижнів. Но кожна з нас, хоча б раз, помічала, що інколи гель лак починає відколюватись вже через пару днів. Чому так відбувається? Давайте розберемось.
Дійсно, існує ряд причин і факторів, від котрих залежить стійкість покриття.

  1. Стан нігтів. По-перше у всіх дівчат різна нігтьова пластина: в когось вона досить міцна, а в когось не дуже. При слабких нігтях nail-майстри рекомендують робити укріплення, наприклад акриловою пудрою. Тут багато чого залежить від професійності майстра: чи правильно він дасть оцінку нігтьової пластини і підбере матеріали.
  2. Технологія нанесення. Звісно, дуже важливо дотримуватись технології нанесення кожного з продуктів, використовуваних при покритті гель лаком. Наприклад, якщо гель-лак недосушити в лампі, то покриття триматись не буде.
  3. Якість матеріалу. Важливу роль відіграють матеріали, якими виконують покриття. Не варто забувати, що дешеві продукти не можуть бути якісними у принципі. Таке покриття небезпечне для вашого здоров’я і може викликати алергію, та й стійкість залишає бажати кращого.
  4. Стан здоров’я. Існує ще один, не менш важливий фактор, на який дуже складно вплинути – стан вашого здоров’я. Під час хвороби краще відмовитись від будь якого покриття. Гормональні препарати, курс антибіотиків, стрес і сильні емоціональні переживання також не кращим чином позначаються на стійкості покриття. Окремо хочеться виділити вагітність: тут покриття може не триматись зовсім, або триматись до останнього. В даній ситуації непередбачуваним є все, і як показує практика, на різних строках вагітності покриття тримається теж по-різному.
  5. «Ручна робота». У кожного з нас ритм життя різний, а це також впливає на стійкість манікюру з гель-лаком. Частий контакт з водою при готуванні або прибиранні (нігтьова пластина при цьому стає м’якою), постійний контакт з побутовою хімією, тривала щоденна робота з клавіатурою, постійні тренування в спортзалі і просто необережне поводження з нігтями – все це може спровокувати відшарування покриття.

Тому робіть манікюр лише у перевірених місцях, з дотримання всіх стандартів роботи, дезінфекції та стерилізації інструменту – і такий манікюр буде лише радувати Вас!
З турботою про вашу красу, «Візантія»!

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<