Site Logotype
Салон краси Візантія

Фламбояж вам на голову або новинки в світі колористики

Новий сезон 2017 приніс в лексикон колористів нові слова, з якими ми хочемо вас познайомити.

Отже, «Візантія» представляє вашій увазі гід по неологізмам в світі краси 2017: блоранж, громбре, фламбояж, nude, стробінг.

Цікаво? Про все по порядку.

Блоранж

Термін «блоранж» утворений поєднанням двох слів: ‘blond’ + ‘orange’ Спочатку волосся освітлюють, потім тонують в рудий (від персикового до полуничного). Приклади фарбування додаються:

Громбре

«Громбре» ( ‘grey’ + ‘ombre’) – фарбування омбре на сріблясто-сірому і сивому волоссі.

Ви пам’ятаєте, що в минулому сезоні б’юті-блогери божеволіли від щільного сірого відтінку? До речі сказати, він підходив тільки молоденьким красуням з бездоганною шкірою. А ось новинка – громбре – більш універсальний відтінок, який є поєднанням декількох сірих відтінків і відблисків. Ознайомтесь, будь ласка:

Фламбояж

«Фламбояж» = омбре + балаяж. У терміна є ще один підтекст: ‘flamboyant’ – «експресивний», тобто, дає яскравий, але одночасно живий, природний вигляд.

Nude

У той час, коли термін «nude» в макіяжі вже давно зрозумілий простим обивателям, колористи скористалися цим терміном для фарбування, яке має на увазі природний колір волосся. Що з цього вийшло, дивіться нижче:

Стробінг

«Стробінг» – термін, який запозичений зі світу макіяжу. Стробінг розставляє акценти в макіяжі за допомогою сяючого хайлайтера. В колористиці в ролі хайлайтера, як підсвічення виступають пасма-відблиски.

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<