Site Logotype
Салон краси Візантія

Зупини осінній волосопад!

Жінки докладають великих зусиль, щоб мати красиве і здорове волосся. І якщо раптом волосинок починає випадати більше, ніж зазвичай, це викликає сильну тривогу, якщо не сказати відчай. А причин для випадіння завжди досить, як внутрішніх, так і зовнішніх. Що ж викликає саме осінній волосопад, чи варто через нього хвилюватися і які заходи вжити?

Причини осіннього випадіння волосся

Як це не дивно звучить, осінній волосопад – це нормально. Здавалося б, за літо організм набрався вітамінів і повинен дихати силою. Але тут включаються нові механізми і волосинки випадають ще активніше. Чому?

  • Напередодні зими багато процесів в організмі сповільнюються. Зокрема, на ріст волосся впливає естроген, вироблення якого в цей період знижується. В результаті волосся росте і тримається на голові гірше.
  • Влітку шевелюра постійно піддається впливу палючого сонця і гарячого повітря (адже майже ніхто не носить головні убори, а варто було б). В результаті верхній шар волосся вигорає, стає тонким і ламким. Збільшується кількість випадінь в районі маківки і чола.
  • Незалежно від пори року, нестача заліза і цинку, а також цілої групи вітамінів впливають на стан і життєздатність волосся.
  • Ще найважливішим фактором можна назвати стрес і загальний психологічний стан. А восени у нас що? Правильно, осіння депресія. Звичайно, не у всіх, але це ще один мінус до здоров’я волосся.
  • За рахунок похолодання, з’являються перепади температур в приміщенні і на вулиці, що теж украй негативно позначається на локонах.

Як скоротити випадання волосся восени?

Обирайте більш делікатні фарби, не зловживайте гарячим феном і частіше розчісуйте волосся. Розчісування сприяє поліпшенню кровообігу в шкірі голови і рівномірному розподілу секрету сальних залоз по волоссю. Волосся найкраще розчісувати масажними щітками, коротке – від коренів, довге – з кінців. Не забувайте, що довге і фарбоване волосся повинне висохнути, перш ніж Ви почнете розчісувати його. Мити волосся треба не дуже гарячою водою, намилюючи двічі і ретельно прополіскуючи. Уникайте сильного натягу волосся, коли заколююте шпильками, стягуєте в вузол або заплітаєте в коси. Носіть головні убори по сезону.
Для лікування шкіри голови і випадіння волосся прекрасно зарекомендувала себе процедура дарсонвалізації, яку Ви можете спробувати в салоні краси «Візантія». Вона не тільки зупиняє випадіння волосся, але і стимулює їх ріст. З допомогою курсу процедур відбувається зміцнення і активізація росту «сплячих» цибулин, нормалізується процес регуляції роботи сальних залоз. Волосся стає гладеньким, зникає проблема сухості і ламкості волосся.
Процедура Дарсонвалізації додатково посилена серією догляду Active від іспанського бренду Lakme спрямована на зміцнення і пробудження «сплячих» фолікул, активізацію росту волосся і запобігання їх втрати.
Активний комплекс спеціально підібраних компонентів насичує пасма необхідними вітамінами і мікроелементами, які є потужними стимуляторами росту.
Для максимального ефекту рекомендуємо курс з 10-12 процедур, чергуючи дарсонвалізацію з процедурою лікування Active в співвідношенні 1/3.
Після такого курсу, Ви помітите активне зростання нового пушкового волосся і збільшення довжини.
З турботою про Вас и Вашу красу, «Візантія».

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<