Site Logotype

Ручний масаж

Масаж, мабуть, один з найпопулярніших лікувальних і оздоровчих засобів. Його благотворний вплив на весь організм відомомий з давніх-давен, але, через століття, він все ще активно застосовується в медицині, косметології, спорті і просто в повсякденному житті. Роль масажу вельми велика для загального оздоровлення, підтримки краси, молодості і нормальної життєдіяльності людини.

Саме тому наш салон краси «Візантія» пропонує Вам широкий спектр масажів, як ручних, так і вакуумно-роликових. Розслаблюючі і відновлюючі, класичні загальні і антицелюлітні масажі в нашому салоні краси помітно підвищують тонус шкіри, зміцнюють імунну систему, позбавляють від багатьох захворювань і попереджають їх появу. Незаперечну користь для загального стану і здоров’я людини приносять також реабілітаційні масажі спини, шийно-комірцевої зони, а також посттравматична розробка суглобів, сеанси якої проводяться професійним і досвідченим масажистом. Завдяки цьому можна уникнути багатьох серйозних ускладнень, а сама реабілітація після травм або операцій проходить досить швидко і без особливих зусиль.

Сеанс масажу в «Візантії» дарує неповторні відчуття задоволення, омолодження всього організму і повне відновлення душевної гармонії! А ще наші майстри прекрасно володіють техніками дитячих масажів.

Пресотерапія

Пресотерапія – ще недавно про неї в Україні майже ніхто не чув, а сьогодні вона пропонується багатьма салонами краси і медичними центрами. Ця процедура являє собою лімфодренажний масаж. Для його проведення застосовується спеціальне обладнання.

Корекція фігури в Кременчуці

Для тих, хто бажає підвищити тонус шкіри і відкоригувати лінії свого тіла, ми пропонуємо найсучасніші мануальні і апаратні техніки по догляду за тілом, які спрямовані на позбавлення від зайвих сантиметрів і кілограмів. Великий асортимент програм для схуднення в нашому салоні краси «Візантія» дозволяє кожному клієнту підібрати для себе саме те, що найбільше підходить йому за станом здоров’я і для досягнення поставлених цілей.

Процедура для ніг «Легкі ніжки»

Програма спрямована на зняття набряклості і втоми ніг. Знижує больові відчуття при ходьбі, зміцнює стінки судин і стимулює процес виведення зайвої рідини.

Програма «Перезавантаження для спини» – антистрес і реабілітація об’єднані в одній процедурі

Приємне рішення проблем зі спиною та суглобами. Антистрес-ефект, доглянута шкіра та поліпшення загального стану здоров’я. Процедура знімає м’язову напругу і призводить тіло в тонус.

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<