Site Logotype

Пілінги

Популярність молочного пілінгу або light-пілінгу обумовлена ​​його щадним впливом на шкіру за допомогою молочної кислоти.
Пілінг light в «Візантії» відноситься до категорії поверхневих пілінгів, він мінімально травматично діє і практично не вимагає періоду реабілітації. Застосовується у випадках, коли інші види пілінгу протипоказані.
Молочний пілінг очищає і зволожує шкіру, підвищує її пружність і еластичність, сприятливо впливає на колір обличчя.
З огляду на дбайливий і поступовий вплив молочного пілінгу на шкіру, рекомендуємо пройти повний курс процедур, який можна повторювати кілька разів на рік.
Фахівці салону краси «Візантія» знають все про сезонні і всесезонні пілінги, які допоможуть зробити вашу шкіру ідеально гладкою і шовковистою.

PRX-T33 – іноваційний хімічний пілінг, який поєднує в собі інтенсивну омолоджуючу дію, але не має реабілітаційного періоду і сезонності, завдяки довершеному складу.
Ідеально підходить для будь-якої вікової категорії: для молодої шкіри для боротьби і профілактики акне, так і для вікової шкіри, втрачаючої свою пружність та тургор з ознаками фотостаріння – пігменті плями, розширені судини.

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<