Site Logotype

Лікування волосся

Салон краси «Візантія» піклується про здоров’я вашого волосся.
Лікування за допомогою якісної косметики від LAKME, Farma Vita, Brazilian Blowout:

  • запобігає випаданню волосся
  • відновлює волосся
  • допомагає позбутися посічених кінчиків

Зовнішній вигляд вашого волосся стане бездоганним!
Кератинове лікування волосся «Brazilian Blowout» відновлює структуру і еластичність волосся, надає сліпучого блиску, захищає волосся від негативного впливу зовнішніх факторів. «Brazilian Blowout» – професійна косметика по догляду за волоссям, яку використовують зірки Голлівуду і їх стилісти. Основною складовою засобів для догляду від «Brazilian Blowout» є кератин – будівельний білок, який зміцнює і захищає волосся від пошкоджень.
K.therapy – від Lakme запобігає випаданню волосся, регулює роботу сальних залоз, оживляє клітини шкіри голови і фолікул волосся.
K.therapy – серія REPAIR від Lakme спеціально призначена для догляду за сухим і пошкодженим волоссям, вже після першої процедури Ви відзначите результат: волосся стає блискучим, еластичним, сяючими і здоровими на вигляд.
Італійська косметика для волосся Farma Vita запобігає втраті волосся, захищає волосся і зміцнює його, а також сприятливо впливає на шкіру голови.
Лікування і догляд за волоссям за допомогою італійської косметики Farma Vita додасть блиск і еластичність вашому волоссю, зробить його більш «слухняними», а також зміцнить волосяну цибулину.
Детальну консультацію про косметичні засоби і різноманітність лікувальних процедур для волосся в «Візантії» зможуть дати вам наші професіонали перукарського мистецтва. Запис на послуги і консультації по номеру: (096) 469-11-09.

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<