Телефон

+38 (096)469-11-09

Email

info@vizantia.com.ua

Часи роботи

Пн - Нд: 8:00 - 20:00

Найзаповітніша мрія кожної дитини – швидше вирости, тому діти так люблять наслідувати дорослих у всьому. З красивою і модною зачіскою, навіть наймолодший наслідувач буде здаватися трохи дорослішим, а значить його мрія – набагато ближче!
Саме для маленьких модників і модниць ми пропонуємо стильні стрижки для хлопчиків і модні стрижки для дівчаток, які, ні в чому не поступаються дорослим. Довге або коротке, густе або не дуже – на будь-якому волоссі ми можемо створити чудову дитячу стрижку, яка підніме настрій вашому малюку і подбає про здоров’я ніжного дитячого волосся.
Дитячі стрижки, виконані нашими майстрами, завжди акуратні і стильні, а волосся легко розчісується і прекрасно виглядає навіть без укладання. З такою стрижкою йому не складно самостійно привести в порядок свій зовнішній вигляд, що помітно скорочує процес збирання в школу або дитячий сад. І кожна мама може бути впевнена, що навіть без її нагляду малюк буде виглядати бездоганно!
Наші майстри-чарівники не тільки професійно підстрижуть Вашу дитини, але також зроблять це цікаво, швидко і безпечно, і дитині не встигне набриднути сам процес стрижки. А це означає, що наступного разу він із задоволенням погодиться на черговий сеанс казкових перетворень!

Ціни на послуги

Процедура Час Ціна
Стрижка для хлопчика (до 10 років) 60 хв 85.00 грн.
Стрижка для дівчинки 30 хв 85.00 грн.
views

Рекомендовані послуги