Телефон

+38 (096)469-11-09

Email

info@vizantia.com.ua

Часи роботи

Пн - Нд: 8:00 - 20:00

Салон краси «Візантія» надає своїм клієнтам сервіс online-бронювання послуг.
У будь-який час, 24/7, на сайті салону, Ви маєте можливість забронювати зручний день і час відвідування послуги.
Для підтвердження online-запису, Вам необхідно зробити попереднє платне бронювання часу для надання послуги. Сума передплати однакова для всіх – 150 гривень за одну послугу. Після вдалої операції бронювання, Вам на вказаний номер прийде смс-повідомлення, з підтвердженням бронювання та зазначенням номеру візиту.

ТЕРМІН ОПЛАТИ БРОНІ.

Бронь необхідно оплатити протягом 3 годин після online-бронювання. Якщо ж Ви не встигли внести передплату в термін, то запис на послугу автоматично анулюється, про що Ви отримаєте додаткове оповіщення.
Оплачуючи бронювання, Ви підтверджуєте факт запису на конкретну дату і час, зазначену в заявці на сайті або обумовлену з адміністратором по телефону!

ПОВЕРНЕННЯ ТА СКАСУВАННЯ БРОНЮВАННЯ

 • У випадку, якщо Ви попереджуєте про скасування або перенесення запису більш ніж за 2 (два) дні до дати запису (за який була внесена передплата), то передоплата повертається Вам за документами (чеками), що підтверджує факт внесення оплати в повному обсязі або робиться перенесення на іншу дату (не більше 1 разу).
 • У випадку, якщо Ви попереджуєте про скасування або перенесення запису менш ніж за 2 (два) дні до дати запису, але не менше ніж за 24 години до процедури, за яку була внесена бронь або передплата, то Вам надається можливість 1 (один) раз змінити дату і час на будь-який інший вільний час і дату.
 • У випадку, якщо Ви попереджуєте про скасування або перенесення запису менш ніж за 24 години до дати запису, за який була внесена передплата, то внесена передплата не повертається і є компенсацією бронювання за Вами конкретного часу, а також витрат на закупівлю витратних матеріалів для вашої послуги.

НЕЗАЛЕЖНО ВІД УМОВ, ПОВЕРНЕННЯ АБО ПЕРЕНЕСЕННЯ БРОНІ МОЖЛИВЕ ПРИ:

 • Скасування запису з ініціативи салону краси «Візантія».
 • Зміну часу з ініціативи салону краси «Візантія».
 • Не здійснення послуги через неможливість надати клієнту послугу з вини салону краси «Візантія».
 • Не здійснення послуги через неможливість дістатися до місця надання послуги (аномальні погодні умови).
 • А також інші змушені випадки, що сталися з вини салону краси «Візантія».

СПОСОБИ ПОВЕРНЕННЯ БРОНІ

 • При online-оплаті або через платіжний термінал – на ту ж банківську карту.
 • При банківському переказі або безготівковій оплаті – на той же розрахунковий рахунок.
 • При сплаті готівкою – лише готівкою в салоні краси «Візантія».

Скасувати або перенести запис Ви можете по телефону, зателефонувавши до нас в салон на номер: +38 (067) 469-11-09.
Скасування і перенесення виконується при розмові особисто з Вами (з Вашого номеру телефону). Або відправивши повідомлення на пошту компанії info@vizantia.com.ua.
Повідомлення поштою ми розглянемо на протязі 3-х годин в робочий час.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЛАТНЕ БРОНЮВАННЯ ЧАСУ В САЛОНІ КРАСИ «ВІЗАНТІЯ».

Також платне бронювання часу – обов’язкова умова для запису в передсвяткові дні (Новий рік, 8 березня) і для клієнтів, у яких більше двох відмін за 24 години до візиту або клієнт два рази і більше не прийшов в салон за своїм записом. У такому випадку всі послуги можуть бути надані тільки за передплатою.
На етапі запису, клієнта попереджають про необхідність внести передплату (про платне бронювання часу), потім адміністратор відправляє посилання на оплату, після чого клієнт оплачує обрані години. Гроші потрапляють на баланс клієнта в салоні краси. При оплаті, після надання послуги безпосередньо в салоні, ця сума віднімається від загальної вартості процедур.
Якщо клієнт не приходить без попередження, з його балансу списується сума 150 гривень в якості штрафу. Якщо клієнт попереджає за 24 години і більше, то гроші залишаються на балансі і можуть бути використані при наступному відвідуванні.
Без внесення завдатку записатися на послуги можуть тільки учасники «Платинового Клубу» салону краси «Візантія».

FAQ

ЧИ МОЖНА ПОТРАПИТИ В САЛОН БЕЗ ПЛАТНОГО БРОНЮВАННЯ ЧАСУ?

Звичайно, без попереднього платного бронювання можна потрапити на послуги в порядку живої черги. Якщо Ви хочете отримати послугу в строго певний час, який резервується за Вами при online-записі через сайт салону, він повинен бути оплачений. Тепер цей час належить Вам, і салон несе відповідальність і не може віддати цей час іншому відвідувачеві.

ЗАКОННО ЦЕ?

Так, платне бронювання часу – це абсолютно законна послуга (опція), що надається салоном краси. Всі аспекти цього процесу регламентуються внутрішніми документами підприємства і публічним договором (ст. 633 ЦПД України).