Site Logotype
Салон краси Візантія

Тонізуючий спрей AQUALUAL PROFESSIONAL- тепер в салоні краси «Візантія»

AQUALUAL PROFESSIONALAqualual® – тонізуючий спрей на основі талої води з гіалуроновою кислотою.
У спекотну погоду або під час виконання інтенсивних тренувань Ви забудете про будь-який дискомфорт. Використовуючи даний б’юті-засіб, відчуття чистоти і свіжості не покидатиме Вас ні на секунду. Тонізуючий спрей Aqualual® зберігає природний рівень зволоженості обличчя, а також сприяє збільшенню вмісту вільної води в роговому шарі, допомагає знизити випаровування води з поверхні шкіри.

Містить оптимальний рівень PH, збагачена калієм, кальцієм, магнієм і іншими корисними мінералами. За рахунок підвищеного енергетичного показника тала вода надзвичайно благотворно впливає на стан шкіри обличчя.

Гіалуронова кислота – ще один цінний компонент тонізуючого спрея Aqualual®, яка формує на поверхні шкіри безперервну тонку плівку, завдяки чому зберігає природну вологість шкіри, не порушуючи газообмін з навколишнім середовищем. Цей надзвичайно важливий компонент прекрасно сумісний з шкірою і не викликає алергічних реакцій та подразнення.

Тала вода, гіалуронова кислота і інші унікальні компоненти, які входять до складу спрею, впливають на вашу шкіру як біостимулятор. Після застосування талої води шкіра на обличчі й тілі стає еластичною, м’якою, ніжною, бархатистою. Розгладжуються зморшки, обличчя набуває живий природний колір.

Показання для застосування:

  • умивання, очищення і тонізація шкіри;
  • зволоження шкіри, нормалізація тургору і еластичності шкіри;
  • попередження передчасного старіння шкіри обличчя і шиї;
  • повсякденний догляд за шкірою обличчя.

Візьміть його с собою у спортзал, на прогулянку по місту, пляж або у подорож! Спробуйте і Ви вже не зможете без нього.

З турботою про Вас і Вашу красу, «Візантія».

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<