Site Logotype
Салон краси Візантія

Лазерний карбоновий пілінг

Напевно, з процедурою пілінгу сьогодні знайома кожна сучасна жінка. Скраби в домашніх умовах, механічні та хімічні чистки в салонах краси, і нарешті – нове слово в косметологіїлазерні пілінги в Кременчуці – всі ці косметологічні процедури покликані поліпшити загальний стан шкіри, омолодити її, допомогти позбутися від дефектів на шкірі (зморшки, пігментні плями, вугри , закупорені пори).

Відносно новим і досить ефективним є підвид лазерного пілінгу – пілінг із застосуванням карбонового нано-гелю, або – карбоновий лазерний пілінг. Маючи відмінну результативність, цей метод безболісний, безпечний, не вимагає складної підготовки і періоду відновлення.

Розглянемо, в чому ж він полягає.

Пілінг карбоновий – це підвид лазерного пілінгу, під час якого вплив лазерного променя посилюється застосуванням карбонового нано-гелю, який містить частинки вуглецю. Процедура дозволяє швидко досягти ефекту омолодження і вирішити цілий ряд дефектів шкіри – без хворобливих ін’єкцій і операційного втручання. Більш того – процедура абсолютно безболісна і не передбачає періоду відновлення після сеансів.

Які проблеми можна вирішити за допомогою карбонового лазерного пілінгу?

Крім основних завдань пілінгу – очистити шкіру від ороговілого шару клітин, прискорити процеси відновлення клітин і поліпшити мікроциркуляцію, карбоновий пілінг допомагає ще й при таких проблемах, як:

• надмірне вироблення себума (жиру);

• глибокі мімічні зморшки;

• гіперпігментація або депігментація шкіри, вікові плями;

• наявність розширених пор, схильних до закупорювання;

• в’ялість шкіри, зниження її пружності.

Кому не слід застосовувати процедуру карбонового пілінгу?

Краще уникати даного способу омолодження клієнткам в період вагітності і лактації, при загостреннях хронічних захворювань і спалахів алергії. Крім того, протипоказаннями до процедури карбонового пілінгу є наявність в місці її проведення фурункулів, гнійників, бородавок, папілом, невусів і келоїдних рубців.

Тривалість сеансу і його результативність

Процедура Карбонового лазерного пілінгу триватиме не більше півгодини. Уже після першого сеансу ви помітите результати – розгладяться зморшки, підтягнеться шкіра, очистяться і звузяться пори на обличчі. Для максимального ефекту однієї процедури буде недостатньо. Потрібно пройти від трьох до п’яти сеансів раз в 7 -10 днів.

Період після процедури

Ще однією перевагою даного виду пілінгу є те, що після процедури відсутній реабілітаційний період і немає негативних реакцій і проявів на шкірі. Невелике почервоніння можливо, воно проходить самостійно. Навіть у володарок чутливої ​​шкіри почервоніння зазвичай не зберігається довше доби.

В середньому курс процедур складається з трьох-п’яти відвідувань раз в півтора тижні. Скільки сеансів потрібно в конкретно вашої ситуації – підкаже фахівець салону краси «Візантія» при першому відвідуванні.

Зробивши всього один телефонний дзвінок для запису в салон краси на карбоновий лазерний пілінг -, ви подаруєте собі можливість забути про комплекси, пов’язані х зі старінням шкіри обличчя, не піддаючи її пластичним операціям і агресивним косметичним процедурам.

Лазерний карбоновий пілінг цiна

Послуга Час Цiна
Лазерный карбоновый пилинг 1 год 15 хв 600.00 грн.
Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<