Site Logotype
Салон краси Візантія

PRX-T33 – іноваційний пілінг

PRX-T33 в Кременчуці – іноваційний пілінг з вираженим омолоджуючим ефектом без реабілітації та лущення.
Цей пілінг наситить шкіру киснем, роблячи її молодою та сяючою! Ідеально підходить для будь-якої вікової категорії: для молодої шкіри для боротьби і профілактики акне, так і для вікової шкіри, втрачаючої свою пружність та тургор з ознаками фотостаріння – пігменті плями, розширені судини.
Пілінг PRX-T33 – по-справжньому універсальний засіб:

 • Проти старіння (ревіталізація шкіри обличчя, зони декольте).
 • Проти ознак фотостаріння шкіри обличчя (сухість, пігментація).
 • Проти рубців (в тому числі постакне).
 • Проти розтяжок (стрій).
 • Проти себорейного дерматиту.
 • Проти гіперкератозу шкіри обличчя.

Основною перевагою цього пілінгу є відсутність реабілітаційного періоду після процедури і мінімальний ризик побічних ефектів, що дозволяє використовувати даний вид пілінгу навіть влітку.

Склад пілінгу PRX-T33:

Складається препарат всього з трьох компонентів , кожний з яких виконує свою задачу:

 • Кислота трьоххлороцетова (33%) – викликає коагуляцію білкових молекул на поверхні шкіри і надає відлущувальну дію. Стимулює інтенсивну регенерацію тканин, вироблення колагену та еластину, збільшує пружніть дерми.
 • Перекись водню (3%-й розчин) – насичує клітини киснем, покращує клітинне дихання і обмінні процеси. Сильний антисептик – надає протизапальну дію, ефективно очищує пори від бруду та жиру, знищує бактерії.
 • Коєва кислота 5 % – освітлює шкіру та вирівнює її тон. Пригнічує вироблення меланіну, згладжує епідерміс і прибирає сліди від постакне.

Переваги даного виду пілінгу в порівнянні з іншими видами пілінгу незаперечні. Ось тільки 6 основних:

 1. Можна робити в будь-яку пору року.
 2. Відновлення, омолодження шкіри без ін’єкцій! Підходить для тих, хто не може або не хоче робити «уколи краси».
 3. Безболісна процедура – це суттєвий плюс для тих людей, які не переносять біль. Рівень больових відчуттів під час процедури оцінюють на 2 бали з 10.
 4. Тривалість процедури лише 30 хвилин.
 5. Не потребує реабілітаційного періоду після процедури пілінгу – без відриву від звичного ритму життя. Відмічається невелике печіння під час процедури і почервоніння протягом 15 хвилин після процедури.
 6. Запускається процес регенерації шкіри.

Скільки триває курс, як часто можна повторювати процедуру?
В середньому пілінговий курс складається з 4-6 процедур. Перерва між проведенням повинна складати не менш ніж 7-10 днів. А повторювати курс можна лише раз на рік.
Не зважаючи на те, що цей пілінг атравматичний, після нього все одно необхідний дбайливий догляд професійними косметичними засобами – які Ви можете придбати після процедури.
Салон краси «Візантія» пропонує Вам в повній мірі оцінити переваги даної процедури. Бажаєте раз і назавжди розпрощатися з застарілими рубцями, позбавитись пігментації і насолоджуватись гладенькою шкірою – PRX-T33 стане оптимальним рішенням проблеми.
Більш детальну інформацію про пілінги можна дізнатись на безкоштовній консультації у косметологів нашого салону краси.
З турботою про Вашу красу, «Візантія»!

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<