Site Logotype
Салон краси Візантія

Ненудні косі

Акуратно заплетені в елегантні зачіски або недбалі розпатлані: коси і плетіння стануть безсумнівним трендом сезону весна-літо 2020, який наближається.
Адже з їх допомогою можна надати різноманітності повсякденним укладок. Крім того, коси не займають багато часу. Пропонуємо 4 швидких варіантів на кожен день.

1. Коси підібрані у хвіст
Якщо Вам не подобається коли волосся постійно лізе в обличчя, «кінський хвіст» є відмінним рішенням, але трохи банальним. Та таку зачіску легко прикрасити, додавши в хвіст пасма з косами.

2. Віддаєте перевагу розпущеному волоссю? Тоді кілька тонких кісок, які будуть серед ваших локонів, зроблять зачіску більш цікавою. Коси і плетіння можуть бути не самостійною зачіскою, а її складовою.

3. Французький «колосок» – найжіночніша укладка, яка доречно виглядає в будь-якому стилі. Ділова зустріч, прогулянка з подругою або романтичне побачення – французький «колосок» стане прекрасним завершенням образу. До речі, таку зачіску можна прикрасити аксесуарами – квітами, намистинками або ніжною стрічкою.

4. Коса-обруч
Зручно, практично, але при цьому не буденно: відмінний спосіб оживити строгий офісний дрес-код, наприклад, з нагоди п’ятниці.

Універсальні по застосуванню: під будь-який день, під будь-який стиль.
P.S. Ми перевірили, виглядає просто …
З турботою про Вашу красу, «Візантія»!

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<