Site Logotype
Салон краси Візантія

Масаж комірцевої зони – як запорука гарного самопочуття

Масаж виконаний професійним масажистом завжди корисний для покращення самопочуття. Але чи всім підходить така процедура? А наскільки важливо виконання масажу комірцевої зони? На всі питання відповідь дадуть спеціалісти нашого салону.
Ця ділянка хребта постійно піддається істотним навантаженням. Навіть коли, точніше ОСОБЛИВО, під час сидячої роботи за комп’ютером, дана частина тіла знаходиться в статичному положенні, що негативно впливає на організм в цілому, так як до цієї ділянки сходяться багато життєво важливих судин, нервових закінчень. Все це сприяє високому напруженню м’язів, відкладенню солей і послабленню кровотоку по судинах. Тому, сумнівів щодо необхідності в масажі комірцевої зони не залишається. Тепер питання техніки виконання процедури.

В чому полягає масаж комірцевої зони?

Масажисти салону краси «Візантія» володіють різними техніками виконання цього виду масажу. В залежності від того, який масаж комірцевої зони необхідний, маніпуляції виконуються у різній послідовності. При цьому застосовуються погладжуючі та розтираючі, розминаючі та вібраційні рухи руками. М’яко опрацьовують м’язи і зв’язки, а також суглоби та кістки на тільній стороні шиї та верхньої частини плеч.

Кому рекомендований масаж комірцевої зони?

Такий масаж рекомендуємо всім! Навіть клієнтам які не мають скарг. Він стабілізує стан нервової системи людини, сприяє покращенню кровообігу, зв’язаного з головним мозком, розслабляючи діє на м’язи плеч.

Протипоказання

Переважно медичні працівники відміняють такі процедури лише при наявності протипоказань. До них відносять:

  • Гостра серцева недостатність;
  • Загострення хронічних хвороб;
  • Злоякісні пухлини;
  • Шкірні захворювання в області масажу.

Якщо у Вас виникли сумнів, краще звернутись за консультацією до лікаря.

Основні показання :

Існує багатий ряд причин пройти курс масажу. Наведемо найпоширеніші:

  • Остеохондроз шиї, оніміння рук, мала подвижність шиї, головокружіння, головна біль;
  • Сколіоз на шийній ділянці хребта;
  • Артеріальна і венозна гіпотензія, але не в період кризи. Всд, головний біль, мігрень.
  • Безпричинне безсоння, депресивний стан, слабка успішність і пам’ять, гіперактивність, дефіцит уваги, когнітивні порушення.

В чому секрет позитивної дії такого масажу?

Такий масаж дає позитивний і навіть приголомшливий ефект при багатьох захворюваннях. Вплив на м’язи та суглоби шиї та передпліччя зцілюючи діє не тільки на самі кістки та мязи, а також на кровоносну та нервову системи. Результатом масажу може стати суттеве покращення травлення. Він корисний при захворюваннях дихальної та навіть сечостатевої систем.
Основний секрет, чому він так ефективний, полягає в тому, що на тілі, в області шиї, а також передпліччя знаходиться особливо чуттєві точки. На них проектується всі органи і системи організму. Впливаючи на ці зони покращується робота нирок, підшлункової залози, кишечника, жовчного та печінки, молочних залоз і селезінки.
Шия та плечовий пояс – самі напружені області нашого тіла. Тож давайте будемо піклуватись про них та про своє здоров’я в цілому!
Більше про масажі, ціни та інші процедури і супутні питання Ви дізнаєтесь на сторінці про цю послугу https://vizantia.com.ua/link/open/ruchnoj-massazh-v-kremenchuge.html

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<