Site Logotype
Салон краси Візантія

Безпека в салоні краси. Наскільки вона важлива?

Що для нас безпека? Це два ключові моменти роботи салону: чистота – як перший індикатор якості послуг і правильна стерилізація інструментів.
При прибиранні приміщення в обов’язковому порядку використовуються дезінфікуючі засоби, що нейтралізують мікроорганізми, які відвідувачі можуть занести з вулиці. А всі інструменти, якими виробляються маніпуляції з шкірою (безпосередньо впливають на епідерміс), проходять всі 4 етапи стерилізації або вони одноразового використання.

Правила роботи з клієнтами в салоні краси «Візантія»:

Одноразові інструменти, матеріали.

Косметологічні простирадла, шапочки, рушники для манікюру і педикюру повинні бути одноразовими, як і індивідуальні змінні файли пилок і бафів для манікюру і педикюру.

Чисті руки.

Перед тим, як виконувати процедуру, майстер миє руки, а також протирає їх антисептиком. При необхідності руки обробляються і клієнтові. Це обов’язкове правило, так як за допомогою рук можуть передаватися бактерії.

Чистота робочого місця.

Кожен майстер, будь-то косметолог, майстер нігтьової естетики, перукар або масажист, підтримує чистоту на робочому місці. Після кожного клієнта кушетка, столи, крісла протираються дезінфікуючим розчином. Всі апарати і інструменти проходять необхідні етапи очищення. В кабінеті проводиться вологе прибирання.

Маски і рукавички.

При виконанні процедур майстер працює в одноразових рукавичках і масці. Це важливо! Особливо в непростій ситуації з COVID-19. Ми любимо і дбаємо про наших клієнтів і високо цінуємо їхню довіру.

Зберігання.

Зберігання інструментів відбувається в ультрафіолетових стерилізатори, в крафтових пакетах, в яких проходила стерилізація. Пакти з інструментами розкриваються тільки при клієнті.

Ваша безпека – наш пріоритет в роботі.

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<