Site Logotype
Салон краси Візантія

4 ІДЕЇ, ЯК ПРИКРАСИТИ ЗАЧІСКУ ШОВКОВОЮ ХУСТКОЮ

Такий аксесуар як шовкова хустинка – це як дрібка спецій у страві. Вона так само здатна стати «родзинкою», посилити образ і надати йому неповторності та завершеності.
Є безліч варіантів як саме носити хустку: на руці, пов’язуючи на сумочку, навколо шиї. Але сьогодні поговоримо про самий літній і жіночний варіант – в волоссі.
І сьогодні ми підготували для вас добірку фотоідей різних зачісок, які, можна зробити використовуючи звичайну хустку або невеликий шарф. Вам точно сподобається, адже всі варіанти дуже прості, не потребують будь-яких особливих навичок або матеріалів. І носити хустку в волоссі можуть дівчата з будь-якою довжиною волосся і будь-якими уподобаннями в зачісках.

Перший варіант – хустка в косі.

Косичка, переплетена яскравим шарфиком, підходить не тільки до міських і романтичних вбраннь. Ділові модниці можуть сміливо носити таку зачіску в офіс і на урочисті заходи. Модно підбирати хустку для укладки в тон сукні або аксесуарам або, навпаки, зіграти на контрасті.

хустка в косі

Другий варіант – грецька зачіска.

Як зробити: зав’яжіть шарф навколо голови, сховайте кінці ззаду і «намотуйте» волосся навколо імпровізованої пов’язки поки всі локони не будуть надійно зафіксовані. Щоб укладка не розпалася, використовуйте шпильки і лак. Або ж залиште волосся розпущеним. 😉

греческая прическа

Третій варіант – хвіст.

Високий кінський або низький хвіст виглядає набагато ефектніше в парі з косинкою. Використовуйте її замість резинки для волосся або так само можна зробити варіант зачіски «Мальвіна».

хвост

Четвертий варіант – пучок (низький, високий).

Напевно, самий популярний варіант і найрізноманітніший. Розслаблений і трошки недбалий пучок може стати стильною міської зачіскою, якщо ви доповніть його косинкою. Зав’яжіть хустку прямо на пучок або надіньте шарф як пов’язку.

пучек

Для низького пучка косинка теж підійде. Обв’яжіть косинку навколо пучка або вплетіть її в основу – це додасть вже повсякденному пучку краси і яскравості.

пучек

Сподіваємося ця добірка Вас надихне. З любов’ю до Вас, салон краси «Візантія».

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<