Site Logotype

Вакуумно-ротаційний масаж з RF-ліфтингом та ліполізом

Вакуумно-ротаційний масаж RF-ліфтингом та ліполізом на апараті Jordi Shape – це унікальна світова процедура, завдяки якій стало можливе зниження ваги, усунення целюліту, корекція силуету на 2 розміри – абсолютно безболісно.

Принцип дії.

В основі методу – комбінований вплив чотирьох сил: вакуум, RF випромінювання, LED світло та ротаційний масаж.

 • Біполярний RF – радіохвильова терапія. В основі методу полягає взаємодія систем організму з електромагнітними полями. Під їх дією всі хімічні і фізичні процеси в клітинах протікають швидше, активізуються обмінні процеси. Це спосіб стимуляції з’єднувальних волокон тканин і всіх рівнів дерми. Після процедури зникає набряклість, збільшується кількість нових колагенових волокон і пожвавлення старих.
 • Енергія вакууму та ротації. Глибокий вплив вакууму та ротаційного обертання на шкіру, м’язи та підшкірно-жирову клітковину. Вакуумно-ротаційний масаж стимулює кровообіг і лімфотік, благотворно впливає на роботу сальних та потових заліз, розслаблює м’язи. Після вакуумно-ротаційного масажу зменшуються набряки і застійні явища. Целюлітні відкладення руйнуються під дією вакууму, жировий прошарок зменшується, а разом з ним йде зайва вага.
 • LED терапія. Неінвазивний метод для догляду за обличчям і тілом, який використовує узкосмугову нетеплову світлову енергію для активації процесів природнього кліткового оновлення і відновлення шкіри. Червоне світло підвищує рівень природньої гідратації і сприяє утриманню вологи в шкірі, а також має заспокійливий ефект, зменшує почервоніння і запалення. LED терапія лікує целюліт, омолоджує шкіру, зменшує шрами. Сине світло володіє протизапальною та цілющою властивістю. Сине світло має дуже потужний антибактеріальний вплив для лікування акне і проблем шкіри.

Спільна дія цих чотирьох технологій апарату, дозволяє одночасно працювати над зменшенням кількості жирових клітин, підвищенням тургору шкіри, еластичності в зонах обробки, зменшення застійних процесів та нормалізації процесів обміну речовин в організмі. Вплив апарату забезпечує глибокий дренаж і посилення мікроциркуляції рідини в організмі. Внутрішні органи активізують свою роботу, прискорюються обмінні процеси. Що істотно відрізняє цю методику від усіх інших – з її допомогою можливо усунення целюліту на всіх стадіях, навіть на стадії фіброзних ущільнень.
В салоні краси «Візантія» фахівці підбирають програму індивідуально для кожного клієнта, після консультації та заповнення «Карти клієнта», ретельно відслідковують результати та динаміку процесів. Сила впливу і частота обертання, температура прогріву налаштовуються з урахуванням стану шкіри і проблемної зони, та цілей яких бажає досягти клієнт. Процедура масажу однієї зони проводиться не частіше ніж 1 раз на 10 днів.

Показання до процедури вакуумно-ротаційного масажу з RF-ліполізом:

 • Підтяжка шкіри;
 • Зняття м’язових спазмів і больового синдрому (чудово підходить для людей з сидячим способом життя: водії, програмісти);
 • Післяродові зміни (дряблість);
 • Корекція силуету;
 • Лімфодренаж;
 • Профілактика та усунення проявів целюліту;
 • Збиткова вага;
 • Розтяжки.

Протипоказання:

 • Вагітність та лактація;
 • купероз;
 • наявність кардіостимулятора;
 • ділянки, на яких в даний час пошкоджена шкіра (активний герпес, псоріаз, екзема);
 • онкологічні захворювання в анамнезі та стадії ремісії;
 • тяжка форма діабету, гіпертонії, епілепсії та захворювань серця;
 • індивідуальна непереносимість електричного току (RF);
 • операції на судинах, які проводились в області процедури, протягом останніх двох місяців.
 • Імпланти (суглоби, зуби).

В чому переваги вакуумно-ротаційного масажу з RF-ліполізом перед звичними способами корекції фігури?

Найбільш поширеними методами боротьби з целюлітом можна назвати масаж (ручний, апаратний) і обгортання. Але сам по собі антицилюлітний масаж може бути дуже болючий і нерідко після нього залишаються досить помітні синці. Професійні обгортання дуже непоганий спосіб, але ця процедура досить тривала і не всім подобаються відчуття під час неї. Отже наш вибір тільки вакуумно-ротаційний масаж з RF-ліполізом:

 1. Чотирьохкратна дія сучасних технологій: вакуум, RF випромінювання, LED світло та ротаційний масаж для досягнення швидкого та якісного результату.
 2. Покращення обмінних процесів
 3. Покращення кровообігу та лімфотоку.
 4. Вплив на м’язи, судини та жирові клітини
 5. Відсутність болю та дискомфорту під час процедури та після неї
 6. Тривалість процедури лише 20-30 хвилин, в залежності від зони;
 7. Виключена ймовірність алергічних реакцій на косметичні засоби. Під час процедури використовується лише легке мінеральне масло.

Рекомендації до початку курсу та після його закінчення:

Процедура вакуумно-ротаційного масажу RF-ліфтингом та ліполізом допоможе Вам позбавитись небажаних жирових відкладень, проявів целюліту, підвищити щільність шкіри на будь-якій ділянці тіла, позбавитись від дрібних зморшок та значно зменшити глибокі, покращити кровообіг та лімфотік. Процедура дасть позитивні результати навіть у випадку единої методики схуднення. Але, якщо дотримуватись елементарних правил здорового харчування, займатись спортом, дотримуватись питного режиму результати від масажу підвищується в рази.

 • Зменшіть споживання цукру та солі;
 • пийте достатню кількість чистої води (не менше 1,5-2л);
 • додайте до раціону клітковину;
 • та додайте трохи активності – більше рухайтесь, це допоможе вашому організму пришвидшити вивід з лімфатичної системи продукти ліполізу (жирові відкладення) після процедур.

Вигідні пропозиції:

 1. При купівлю курсу з 10 процедур – сплачуєте лише за 9!
 2. Комбінуйте будь-які 3 зони, а сплачуйте лише за 2!
Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<