Телефон

+38 (096)469-11-09

Email

info@vizantia.com.ua

Часи роботи

Пн - Нд: 8:00 - 20:00

Фракційна мезотерапія за допомогою апарату Derma Pen. Що це? Для кого? Які результати?

Derma Pen – це апарат фракційної мезотерапії обличчя, який відновлює шкіру як з середини так і зовні.

Як це працює? Мікроголки Derma Pen (ми використовуємо змінні одноразові картриджі на 36 голок) спричинюють мікропошкодження шкіри (епідермісу), що змушує організм активувати вироблення колагену і еластину, та посилює кліткове відновлення – стимулює власні фактори росту. При використанні професійної та грамотно підібраної косметики, процедура фракційної мезотерапії покращує тон шкіри обличчя, зменшує пори, усуває перші ознаки старіння.

Які проблеми можна вирішити з допомогою Derma Pen.

  • Шрами та постакне
  • Пігментації
  • Зморшки
  • Дряблість та вянення шкіри
  • Розширені пори
  • Стрії

Під час процедури на шкірі формуються канали, які забезпечують глибоке проникнення косметичних засобів. Канали зберігають свою форму лише 15-30 хвилин після утворення, саме в цей час до шкіри потрапляють 80% активних речовин.

Ефективність процедури та результат залишаються з Вами на довго. Шкіра після проходження курсу процедур виглядає молодшою, відпочилою, свіжою та помітно підтягнутою. Курс призначає спеціаліст для кожного клієнта окремо, зазвичай для шкіри без візуальних дефектів достатньо 3-ох сеансів. Для вирішення більш глибоких проблем курс становить 5-8 процедур.

Це чудова альтернатива ін’єкціям краси!

Цiна на Фракційну мезотерапію

Послуга Час Цiна
Фракційна мезотерапія Derma Pen 90 хв 750.00 грн.
views

Рекомендовані послуги