Site Logotype

Свiдома краса, що надихає

Планета потребує нашої турботи. Тому, іспанський бренд професійних засобів для волосся LAKME обрав шлях свідомого ставлення до довкілля, розробивши зовсім іншу, не схожу на попередні, серію засобів для волосся TEKNIA.
Засоби TEKNIA – це плід ретельної роботи. Вся продукція веганська, не тестується на тваринах, розроблена і сформульована з найбільш стійких інгредієнтів по догляду та краси волосся, а також вона допомагає зберегти майбутнє нашої планети, використовуючи лише екологічне пакування, придатне до вторинної переробки та виготовлене з цукрової тростини.

Світ DEEP CARE

Пошкоджене волосся ламке та складне у розчісуванні, тому воно потребує особливого догляду. Незалежно від того, чи йде мова про посічені кінчики, тьмяність та слабкість, або про крайню сухість волосся – необхідно підібрати правильний догляд для відновлення його внутрішньої структури.
Наша основна рекомендація полягає в застосуванні засобів, що впливають на волокно волосся зсередини, живлять і зміцнюють його, щоб зробити міцним і здоровим. Лінія DEEP CARE призначена для відновлення внутрішньої структури волосся, пошкодженого через сильний стрес та хімічні процедури. Відновлює, надає силу та підвищує стійкість до ламкості.
Формула містить натуральне похідне насіння кукурудзи, яке зміцнює внутрішні зв’язки, і органічну олію абіссінії, що всмоктується у волосся, та природним чином розгладжує його волокно. Забезпечує зволоження і живлення волосся зсередини, надає чудову м’якість. Вся серія має чудовий аромат: ніжний, квітковий з ефірною олією герані, яка чудово відтіняє ноти лаванди та троянди.

Світ COLOR STAY

Фарбоване волосся потребує спеціального догляду. Оскільки їхній природний стан порушено, вкрай важливо забезпечити їм зовнішній захист. Мета полягає в тому, щоб зберегти колір протягом якомога довшого часу.
Перший крок: миття волосся теплою водою і шампунем серії, формула якого не містить сульфатів, задля уникнення змиття кольору.
Другий крок: захист, підтримка, кондиціонування і зволоження волосся.
COLOR STAY підтримує глибину, яскравість тону та блиск фарбованого волосся. Формула з кислотним рН закриває лусочки кутикули і захищає кортекс від зовнішнього агресивного впливу. Настій органічних екстрактів асаї і насіння соняшнику діє як потужний антиоксидант, що захищає фарбоване волосся від впливу сонячних променів та вільних радикалів. А чарівний, солодкий і ніжний аромат, з іскристими початковими нотами, що зливаються з чудовим квітковим запахом, який підкреслює ноти ванілі і мускусу.

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<