Телефон

+38 (096)469-11-09

Email

info@vizantia.com.ua

Часи роботи

Пн - Нд: 8:00 - 20:00

Традиційними подарунками для збору пилу сьогодні навряд чи кого-небудь обрадуєш і вже точно не здивуєш. Запитувати у людини, чого він хоче, не завжди доречно, а дарувати гроші – некоректно. У пошуках альтернативних подарунків багато наших клієнтів почали освоювати новий формат презенту – подарункові сертифікати. У всьому світі вони користуються популярністю, тому як є зручною формою презенту, як самим близьким, так і колегам по роботі.

Тільки в Сполучених Штатах, за даними Національної федерації рітейлерів, на подарункові сертифікати щорічно витрачають близько $ 55 млрд. Вони вже давно увійшли в список «класичних» подарунків.

Адже подарунки люблять всі. Однак отримати в подарунок не річ, а дивовижне враження, повне незвичайноъ романтики можуть тільки ті, про кого дійсно щиро піклуються.

Подарунки-враження – це те, про що будуть згадувати завжди. Враження – це як фото з юності – їх не дивляться кожен день, але про них пам’ятають завжди. І в момент, коли хочеться згадати про близьких і друзів, з коробки дістаються старі фотографії, а в пам’яті спливають враження про тих людей, які змогли подарувати єдину річ, яка не залежить від часу – пам’ять про увагу та турботу до вас.

Подарунковий Сертифікат на послугу Салону Краси «Візантія» – це незвичайний, цікавий і незабутній подарунок.

Ми розробили різні програми подарункових сертифікатів для тих клієнтів, які люблять, які піклуються, які думають про своїх близьких, співробітників і просто хороших знайомих.

Для тих людей, які радіють, коли їх подарунок дає іншим відчути себе щасливими від того, що про них піклуються і намагаються зробити їх життя цікавіше і різноманітніше.

Адже це таке чудове відчуття- отримати в подарунок саме те, про що мрієш!

Подарунковий Сертифікат Салону Краси «Візантія» це завжди унікальний, корисний і оригінальний подарунок, що відображає щирість Ваших намірів і турботу про близьку людину.

Хочете зробити оригінальний, а головне, корисний подарунок? Купуйте Подарункові Сертифікати!

Подарунковий Сертифікат Салону Краси «Візантія» дійсний протягом двох місяців з моменту продажу, тобто одержувач наших послуг сам обираю дату і час, коли йому зручно прийти в наш Салон і активувати подарунковий сертифікат.

Тримач Подарункового Сертифікату може скористатися широким спектром послуг нашого Салону для краси, здоров’я, молодості і відмінного настрою! Адже понад заявлених програм для подарункових сертифікатів Ви можете замовити Сертифікат на будь-яку суму або будь-яку послугу, що існує в Салоні Краси «Візантія»


Подарункові сертифікати 500


 

Подарункові сертифікати 1000


 

Подарункові сертифікати 1500


p.s. Звертаємо Вашу увагу на те, що Подарунковий сертифікат дає право на отримання по ньому послуг на загальних підставах за попереднім записом протягом двох місяців з дня його придбання.