Site Logotype
Салон краси Візантія

Ідеальна засмага круглий рік!

Іноді нашій шкірі катастрофічно бракує енергії, сонячних променів і вітаміну D, щоб бути здоровою та вродливою. Солярій – один із найбільш приємних і ефективних способів підтримувати красу шкіри, зокрема в період коли сонця так мало. Тож запрошуємо Вас відвідати солярій салону краси «Візантія».

5 причин відвідати солярій

  1. Солярій хороший спосіб зняти напруження наприкінці робочого дня. Якщо Ви новачок у справах «солярних», перші сеанси в солярії повинні тривати не більше 2-3 хвилин. Щоб убезпечити шкіру від лущення, опіків, почервонінь. Рекомендуємо захищати волосся під час сеансу, вдягаючи на голову шапочку. Використовувати стікери для родимок та грудей. Захисні окуляри. Зверніть увагу. Ми також рекомендуємо використовувати спеціальні креми для засмаги, які покращують прилягання засмаги, роблять колір інтенсивніше, мають приємні аромати та зволожують шкіру, що вбереже її від передчасного старіння та дозволить засмазі триматись довше. Все необхідне для безпечної та ефективної засмаги Ви завжди можете придбати в нашому салоні.
  2. Зробіть шкіру привабливого відтінку. Кілька сеансів у солярії нададуть Вашій шкірі м’якого золотавого відтінку. Щоб штучна засмага «лягла» рівномірно й трималася довше, попередньо підготуйте шкіру до сеансу. Зробіть легкий пілінг (очищення), після душу неодмінно нанесіть на тіло зволожуючий засіб.
  3. Солярій допоможе схуднути. За словами експертів, регулярне відвідування солярію допоможе нормалізувати обмін речовин і вирішити проблеми із зайвою вагою. Але головне не перестаратися: засмагати без шкоди для здоров’я можна 2-3 рази на тиждень, не частіше.
  4. Походи в солярій зарядять шкіру вітаміном D. Це один із важливих компонентів гормональної системи людини. Як відомо, вітамін D виробляється під дією сонячних променів. Улітку достатньо щодня бути на сонці 10-15 хвилин, щоб не відчувати дефіциту вітаміну D. Узимку «вичавити» вітамін D із сонця практично неможливо, тому його запаси треба поповнювати штучним шляхом.
  5. Збираєтесь в теплі країни? Перед поїздкою на сонячний курорт відвідайте кілька разів солярій, щоб перебування під інтенсивним сонцем було менш пагубним для шкіри та не страждати від опіків.

З турботою про вашу красу, «Візантія»!

Share

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.

<