Телефон

+38 (096)469-11-09

Email

info@vizantia.com.ua

Часи роботи

Пн - Нд: 8:00 - 20:00

Одним з найбільш значущих і урочистих подій в житті кожної дівчини є весілля. І, звичайно ж, кожна наречена хоче виглядати неперевершено в такий особливий для неї день. Ресторан замовили, гостей запросили, меню склали, весільну сукню вибрали … і не варто забувати про таку важливу деталь, як весільна зачіска!
Протягом усього дня наречена знаходиться в центрі уваги і те, як виглядає її волосся, багато в чому визначає правильність підібраного образу і настрою нареченої. У такій справі потрібно довіряти тільки перевіреним професіоналам, інакше Ви ризикуєте зіпсувати один з найважливіших днів у Вашому житті.
Якою ж має бути весільна зачіска? Перш за все, індивідуальною для кожної дівчини. Те, що йде багатьом, може не підійти конкретно Вам. Не варто засмучуватися, важливо підібрати зачіску, яка підкреслить Вашу красу і додасть образу вишуканості і шарму, доповнивши його. Якщо ж говорити про тренди, то сьогодні в моді навмисна недбалість. Не бійтеся експериментувати і довіртеся професіоналу.
У моді феєричні і легкі зачіски (замість звичних строгих укладок, де кожен волосок лежить на своєму місці). Також шарму образу додадуть нещільно заплетені коси, злегка розпатлані хвостики. З такою зачіскою образ виходить легким і романтичним. Волосся можна залишити і розпущеним – це буде виглядати виграшно в будь-якій ситуації.
У 2015-2016 році в весільних зачісках вітається мінімалізм. Такий стиль, як ніколи більш доречний: повітряна і проста укладка з мінімумом лаку стане безпрограшним варіантом для дійства. Можна доповнити її одним великим аксесуаром.
Важливо пам’ятати про форму зачіски та укладки: на світлому волоссі добре виглядають повітряні укладки, локони, плетіння, брюнеткам краще вибрати більш гладкі форми.
Бажаю кожній нареченій в день свого весілля виглядати ідеально, а я з радістю допоможу вам в цьому.

Рекомендовані послуги