Телефон

+38 (096)469-11-09

Email

info@vizantia.com.ua

Часи роботи

Пн - Нд: 8:00 - 20:00

НАЙСТІЙКІШІ МІФИ Про ГЕЛЬ-лак

Гель-лак шкодить натуральному нігтю.

Багато клієнтів переконані в тому, що гель-лак шкідливий для нігтьової пластини так само, як нарощування нігтів, але це зовсім не так. Гель-лак поєднав в собі всі переваги гелю і лаку, його сміливо можна назвати унікальним гібридом. Кваліфікований майстер при роботі з гель-лаком ніколи не зашкодить вашим нігтям, адже він знає всі нюанси правильної підготовки нігтьової пластини. На відміну від нарощування при підготовці до покриття гель-лаком для запилювання поверхні нігтя не потрібно використовувати пилку, досить просто злегка зняти глянець спеціальним м’яким бафом. Засоби, що використовуються перед нанесенням бази для гель-лаку, також нешкідливі, адже часто це просто знежирювачі, тоді як при нарощуванні використовуються кислотні праймери. Також гель-лак знімається за допомогою спеціальної рідини, а при нарощуванні гель запилюється спеціальною насадкою.

Гель-лак тримається далеко не на всіх нігтях

Це не зовсім так. Впливати на носку будь-якого матеріалу можуть безліч чинників. Один з них – підготовка нігтьової пластини до нанесення. Якщо все зробити правильно і працювати з якісними матеріалами, все буде носитися добре і довго, але не слід забувати про рекомендації виробників. Строк носіння гель-лаку від виробника – 2 тижні. Чим довше ви носите гель-лак, тим складніше його потім зняти, так як зчіпка матеріалу з вашим нігтем посилюється. Ще слід звернути увагу на стан здоров’я. Гормональний збій або прийом антибіотиків можуть негативно позначитися на зчепленні гель-лаку з нігтем.

Гель-лак вимагає особливого догляду, нігтям можна контактувати з водою і миючими засобами.

Гель-лак стійкий до агресивного середовища. Звичайно, в першу добу бажано уникати тривалого контакту з водою або хімією, так як протягом цього часу молекули знаходяться ще в русі. У будь-якому випадку, це покриття виграє в порівнянні з покриттям звичайним лаком. І, ще раз повторюся, якщо процедура проведена хорошим майстром і правильно, все буде носиться добре.

Манікюр з гель-лаком займає більше часу, ніж зі звичайним лаком.

Манікюр зі звичайним лаком слід повторювати набагато частіше, якщо ви хочете, щоб Ваші нігті виглядали акуратно і доглянуто, адже звичайний лак тримається не так добре і довго в порівнянні з гель-лаком.
Набагато краще зробити манікюр з гель-лаком раз в 2 тижні і не хвилюватися про те, що покриття пошкодиться при першому пранні або митті посуду. Ви не будете хвилюватися про стійкість вашого манікюру перед важливим заходом, що також дуже важливо! На сьогоднішній день є багато видів манікюру, які дозволяють зробити покриття гель-лаку максимально близько до кутикули. Це дозволить Вам довше проходити з покриттям, наче його Вам тільки зробили, адже частина нігтя, що відросла практично не буде помітна. Такого результату з покриттям звичайним лаком ніколи не досягнути.

Думаю, переваги такого покриття очевидні. Такий манікюр Вам обов’язково сподобається і до звичайного, швидше за все, не захочете повернутися.
Будемо дуже раді бачити Вас в нашому салоні, щоб надати Вашим ручкам розкішний вигляд!

Рекомендовані послуги