Телефон

+38 (096)469-11-09

Email

info@vizantia.com.ua

Часи роботи

Пн - Нд: 8:00 - 20:00

Мехенді – це розпис хною по тілу. Вважається, що ця краса прийшла до нас з Індії, хоча найімовірніше вона бере коріння ще з Єгипту. Східні жінки глибоко вірять в те, що такий розпис на тілі принесе їм любов і турботу чоловіка.
Остаточний колір малюнка має свій відтінок на шкірі різного типу. Це залежить від кольору шкіри жінки і складу пасти.
Коли хну наносять, вона виглядає як густа темна паста. Малюнок виявляється чорним і рельєфним, потім хна підсихає і лущиться. Відразу після зняття малюнок набуває помаранчевий відтінок, але через кілька годин він темніє і приймає свій остаточний коричневий (з відтінком рудого) колір (приблизно через 24 години). Оскільки шкірний покрив на шиї, животі і потилиці тонше, ніж в інших місцях, то і візерунок на цих зонах тримається не так стійко.
Також існує кольорова хна, але з нею потрібно бути акуратніше. Якщо натуральна хна підходить навіть для дітей, то кольорову краще дітям не наносити зовсім. У ній міститься хімія. Якщо Ви бажаєте зробити кольоровий малюнок, добре подумайте про місце, де це зробити.
Виберіть перевірений салон, щоб бути впевненими в якості матеріалу. Якщо Ви схильні до алергії, не варто наносити кольорову хну на своє тіло. Також хочу вас застерегти від того, щоб робити тимчасові тату на відпочинку. Ви ніколи не дізнаєтеся, що змішують в своїх тюбиках люди, які пропонують Вам цю послугу. Найчастіше там містяться хімічні барвники, які можуть стати причиною серйозних алергічних реакцій. Пара-фенілендіамін – ось той підступний хімікат, який є основою барвника. Негативний вплив на шкіру починається з алергії, а закінчитися може почервонінням, пухирями, шрамами та навіть онкологією. Будьте дуже уважні на відпочинку, і робіть розпис натуральною хною, коричневого кольору.
У нашому салоні ви завжди можете зробити гарний малюнок хною, а я вам обов’язково допоможу підібрати його індивідуально!

Рекомендовані послуги