Телефон

+38 (096)469-11-09

Email

info@vizantia.com.ua

Часи роботи

Пн - Нд: 8:00 - 20:00

Комбінований манікюр з кератолітиком – це суміш класичного і апаратного манікюру з використанням засобу, який називається «кератолітик». Це засіб протягом 30 секунд м’яко розчиняє кутикулу, не пошкоджуючи нігтьову пластину. Потім зчищається птеригій (це тонкий шар кутикули, що приростає безпосередньо до нігтьової пластини і зростається з нею) і щипчиками або ножицями в один зріз видаляється кутикула. Потім на зону кутикули наноситься живильне масло і робиться масаж рук живильним кремом. Поки майстер проводить процедуру, Ваша друга рука може бути вільна, так як кератолітик наноситься на кожен пальчик окремо і руки не потрібно тримати в воді. На цьому процедура закінчується, за бажанням клієнта ми робимо покриття гель-лаком або звичайним лаком. Цей вид манікюру вважається найскладнішим.
Також із застосуванням кератолітика можна робити європейський манікюр (не обрізний). Він відрізняється тим, що кутикула не обрізається зовсім. Такий вид манікюру підходить тим, у кого кутикула майже не росте або тим, хто не любить обрізний манікюр.

Переваги манікюру з кератолітиком:

Кератолітик добре проникає в бічні валики і під кутикулу, розчиняючи все, що майстру важко зрізати інструментом. У порівнянні зі звичайним манікюром з замочуванням, він набагато краще і якісніше розм’якшує кутикулу, що дуже важливо при роботі з клієнтами, у яких погано або болісно відсувається кутикула.
Манікюр з кератолітиком також дуже хороший для підлітків, адже руки підлітка залишаються доглянутими без втручань інструменту.
У порівнянні зі звичайним гігієнічним манікюром, цей манікюр ідеально підходить для покриття гель-лаком і ось з яких причин:

  • Не треба мочити руки у ванні (гель-лак не любить вологу)
  • Кутикула добре відсувається і зрізується, тому покриття можна зробити максимально близько до кутикули, що стало дуже популярним зараз, так як такий манікюр виглядає акуратно.
  • Добре видаляє задирки, гель-лак акуратно лягає з боків.

Отже, кератолітик – речовина, що викликає активне відлущування відмерлих клітин з поверхні шкіри. М’яко розм’якшує кутикулу, не приносячи шкоди шкірі або нігтьовій пластині.
Якщо у Вас погано тримається гель-лак, можливо, причина саме в тому, що нігтики вбирають вологу при гігієнічному манікюрі. Запрошую Вас в наш салон відвідати цю чудову процедуру і відчути всі переваги самостійно. Я переконана в тому, що результат Вас приємно здивує.

Рекомендовані послуги