Телефон

+38 (096)469-11-09

Email

info@vizantia.com.ua

Часи роботи

Пн - Нд: 8:00 - 20:00

Що таке комбінована чистка в СК «Візантія»?

Цей вид чистки поєднує в собі кілька методів, в першу чергу – це чистка ультразвукова + механічна (мануальна).
Механізм дії ультразвукової чистки: ультразвукові хвилі високої інтенсивності викликають «закипання» нанесеного на шкіру гелю, а це викликає руйнування щільних зв’язків між омертвілими клітинами епідермісу, і це дозволяє легко їх прибрати.
Ультразвукова чистка хороша для вікової, сухої і нормальної шкіри. Шкіра комбінована і жирна потребує доопрацювання мануальним чищенням. Комедони (жировички) прибираються ложкою Уно.

Навіщо потрібна чистка?

Чистка потрібна в тому випадку, якщо секрет шкірного сала виробляється в надмірній кількості. Причини: гормональні порушення, сонячне випромінювання, генетична схильність. Ороговілі клітини не встигають вчасно відшаровуватися і скупчуються в протоках потових залоз. Під дією повітря шкірне сало окислюється, в результаті чого утворюються комедони. Активується життєдіяльність хвороботворних мікроорганізмів, починається запальний процес.
Завдання чистки – максимально зменшити всі ці прояви.
Як довго триває чистка?
Тривалість процедури 1-1,5 години.
Основні етапи:

  • Очищення
  • Відлущування
  • Розкриття пір
  • Очищення
  • Звуження пор

Ультразвукове чищення – це боляче?

Ультразвукова чистка абсолютно безболісна процедура, яка практично ніколи не викликає почервоніння шкіри.
Особливості догляду за шкірою обличчя після ультразвукової чистки
Даний вид чищення є щадним, тому не вимагає особливого догляду після процедури . Досить слідувати порадам косметолога і дбайливо доглядати за шкірою. Домашній догляд можна підібрати в салоні, після чистки або консультації косметолога. Це буде індивідуальний підхід до Вашої шкірі.
Якщо чистка проводилася в період високої сонячної активності, використовуйте сонцезахисний крем, щоб уникнути пігментації шкіри. Також не рекомендуємо відразу після чистки вмиватися, використовувати тональні засоби, відвідувати солярій.

Рекомендовані послуги