Телефон

+38 (096)469-11-09

Email

info@vizantia.com.ua

Часи роботи

Пн - Нд: 8:00 - 20:00

Кератолітик – засіб, який прийшов на зміну манікюру з замочуванням. Тепер ручки не потрібно тримати в ванночках. Краплина засобу в зону кутикули за 30 секунд роз’їдає її, не несучи шкоди шкірі і нігтьовій пластині.
Ідеальний варіант манікюру для покриття гель-лаком під кутикулу – це комбінований манікюр + кератолітик. Хочу розповісти трохи про одне з переваг такого виду манікюру при покритті гель-лаком. Думаю, багато хто знає, що гель-лак не любить вологу, а при класичному манікюрі нігтьова пластина в будь-якому випадку насичується від занурення пальчиків в ванночку з водою. Часто саме з цієї причини трапляються відшарування покриття. Крім того, що пластина насичується вологою, вона ще й змінює свою форму. Можливо, Ви помічали цей ефект при прийнятті ванни, наприклад. Виходить, що ми покрили такий нігтик гель-лаком, а потім ніготь позбувся води так само легко, як і ввібрав її, приймаючи свій початковий вигляд.
Якщо у вас часто трапляються відшарування покриття, і Ви впевнені в якості матеріалу і роботі Вашого майстра, задумайтеся, можливо, Вам просто варто змінити вид манікюру – і ця проблема з легкістю зникне!
Запрошую Вас відвідати наш манікюрний кабінет і спробувати нову послугу. Ви обов’язково залишитеся задоволені!

Рекомендовані послуги