Телефон

+38 (096)469-11-09

Email

info@vizantia.com.ua

Часи роботи

Пн - Нд: 8:00 - 20:00

В будь-якому віці необхідно піклуватись про стан шкіри. А з певного віку це стає невід’ємною частиною щоденного ритуалу. Обов’язкове очищення, зволоження, живлення та захист від ультрафіолетового випромінювання – ці складові догляду за шкірою нам добре відомі, хоч ми інколи і нехтуємо ними. Та в кожної людини, не важливо чоловік або жінка, її вік – є індивідуальні потреби шкіри, не ігноруючи які, можете бути певними, виглядати молодо, доглянуто та привабливо стане легко.
Важливо розуміти, що правильно підібраний догляд за шкірою – це основа її здоров’я, а як результат привабливий зовнішній вигляд, якого не досягнути з допомогою декоративної косметики.
В салоні краси «Візантія» ми працюємо лише з якісною косметикою перевірених брендів: Holy Land, Klapp, Anna Lotan, Demax. Для підтримання ефекту від салоних процедур, косметологи порадять косметику, яку ви зможете використовувати в домашньому догляді. І постійне, правильне піклування про вашу шкіру, посилене салонними процедурами, забезпечить максимальний результат, навіть для вирішення задач самої вибагливої шкіри.
Дайте своїй шкірі те, що їй необхідно, і вона буде сяяти красою та здоров’ям.
З любов’ю, Ваша «Візантія»

19.11.2019
views

Рекомендовані послуги

Follow us @ Instagram