Телефон

+38 (096)469-11-09

Email

info@vizantia.com.ua

Часи роботи

Пн - Нд: 8:00 - 20:00

Кожна із дівчат хотіла б знати, як позбутися посічених кінчиків без радикальної стрижки. Саме тому ми підготувати цікаву статтю щодо цього.
Пошкоджене волосся – це справжнє жахіття для будь-кого, хто піклується про свою зовнішність. Сьогоднішній світ дуже швидко змінюється й ритм життя просто скажений. Коли в людини море роботи й обов’язків, знайти час для догляду за волоссям буває складно.
Одна з основних проблем для більшості людей із довгим волоссям – посічені кінчики. Волосся слабке на вигляд, недоглянуте і постійно ламається.

Що потрібно, аби зберегти ваше волосся здоровим:

1. Дотримуйтеся рекомендацій свого перукаря:
Насамперед, варто поговорити зі своїм перукарем про проблему, яка вас турбує. Спеціаліст визначить, наскільки все серйозно, і дасть кілька корисних порад.
Більшість перукарів радить підстригати кінчики кожні 28 днів. Це формула, яку багато людей неухильно використовують, щоб підтримувати волосся в хорошому стані, і вона дуже дієва. Завдяки підрізанню кінчиків ви зможете зберігати однакову довжину й насолоджуватися красивими локонами.
Є багато стилів стрижок і нових інструментів, завдяки яким довжина волосся буде незмінна. Ваш стиліст знатиме, як позбутися посічених кінчиків, відрізавши лише кілька міліметрів.
2. Використовувати якісну та професійну косметику для догляду за вашим волоссям;
3. Вода та кондиціонер:
Використовуйте кондиціонер щоразу, коли мочите волосся й наносите шампунь, адже це ще один чудовий спосіб позбутися посічених кінчиків.
Зволоження надзвичайно важливе, щоб підтримувати волосся в належному стані й вберегти його від пересушування. Крім того, варто дати волоссю висохнути без застосування прасок чи фенів. Річ у тім, що такі пристрої дуже сильно нагрівають волосяні фолікули, тому коси втрачають силу.
Також пам’ятайте, що вода допомагає запобігти посіченим кінчикам. Перш ніж розчісувати волосся, намочіть його. Це допоможе уникнути посічених кінчиків.
4. Правильне харчування:
Волосся, як і шкіра, складається з колагену. Саме тому його вигляд значною мірою залежить від харчування.
Намагайтеся пити багато води та їсти продукти з високою поживною цінністю, як-от фрукти й овочі. Успішність будь-якою косметичного засобу значною мірою залежить від вашого здоров’я і відповідно – раціону.
Саме тому важливо не лише добре виглядати, а й добре почуватися.
Візьміть поради наших Візантійок собі за звичку, і побачите, наскільки краще почало виглядати волосся. Воно стане міцнішим і світитиметься здоров’ям!

З турботою про вашу красу, «Візантія»!

18.09.2019
views

Рекомендовані послуги