Телефон

+38 (096)469-11-09

Email

info@vizantia.com.ua

Часи роботи

Пн - Нд: 8:00 - 20:00

Про вік, статус і соціальне положення можливо дізнатись по рукам, і мі зараз не тільки про манікюр, а й про шкіру рук, тому дуже важливо приділяти цьому увагу. І парафінотерапія вважається одним із самих ефективних косметичних способів!
Осінньо-зимовий період – найкращий час для парафінотерапії, коли виникає нестача вітамінів та вплив негативних природних факторів посилюється. Компоненти косметичного комплексу для парафінотерапії інтенсивно зволожують і пом’якшують шкіру рук. Володіють релаксивними властивостями, розслаблюють і приносять не тільки користь, але і миттєвий ефект. Після такого догляду руки виглядають молодшими, розгладжуються дрібні зморшки і гояться тріщини. 5 сеансів парафінотерапії рук з інтервалом 5-6 днів вистачить, щоб вигляд шкіри рук змінився, вона стала виглядати доглянутіше, а сухість та почервоніння Вам і зовсім будуть незнайомі.
Бажаєте на собі відчути чудову дію терапії, записуйтесь на SPA для ваших ручок – це відмінний спосіб провести час з користю.

P.S Не забувайте про домашній догляд, наші спеціалісти допоможуть підібрати найкращий варіант для підтримання ефекту від салонних процедур з великого різноманіття косметичних засобів болгарського бренду SNB, які Ви можете придбати в салоні краси «Візантія»
З турботою про вашу красу, «Візантія»!

28.10.2019
views

Рекомендовані послуги

Follow us @ Instagram
Запись online в салон красоты Византия