Телефон

+38 (096)469-11-09

Email

info@vizantia.com.ua

Часи роботи

Пн - Нд: 8:00 - 20:00

Ми усе частіше чуємо про альгінатні маски та їх можливості творити дива зі шкірою.
У нашому Салоні дана маска є одним з етапів процедур догляду за шкірою обличчя, таких як «Чистка» та «Догляд за типом шкіри». Навіщо ж вони потрібні, чим корисні та які функції догляду виконують – давайте розберемо.
Свою назву маска отримала завдяки альгіновій кислоті, яка міститься і зустрічається виключно в бурих водоростях. А так як це основний компонент, то альгінатні маски вважаються унікальними. Чому, запитаєте ви? Та тому що морські водорості містять широкий спектр мікроелементів, рослинних протеїнів, вуглеводів та вітамінів. І уявіть, все це отримує ваша шкіра за 15-20 хвилин.
В результаті ви отримуєте: зволоження, очищення та освітлення шкіри, детоксикацію і хороший ліфтинг, знімається набряклість, лімфодренажний ефект, зміцнюється і підтягуються шкіра, і вуаля – у вас сяючий вигляд!
На додаток до всього, ці маски не мають вікових обмежень, підходять для всіх типів шкіри, допомагаючи вирішувати будь-яку проблему.
Альгінатні маски, вірніше суміші для них, не мають будь-яких протипоказань, за винятком, індивідуальної непереносимості на компоненти – бурі водорості. Варто так само відзначити, що альгінатні маски не дають побічних ефектів, а також не викликають алергічні реакції на шкірі.
З турботою про вашу красу, «Візантія»!

12.07.2019
views

Рекомендовані послуги

Follow us @ Instagram