Site Logotype

Солярій

Красива засмагла шкіра підкреслює ваші достоїнства, візуально робить фігуру стрункішою і створює свіжий відпочилий вигляд.
Солярій – це прекрасна альтернатива сонячного загару. З його допомогою загар досягається швидше і простіше.

Плюси солярію

№1. Ультрафіолетове світло солярію впливає на шкіру більш дбайливо, ніж сонячне. У нашому салоні краси використовуються нові якісні лампи для солярію, які не випромінюють шкідливі для шкіри промені. Ультрафіолетове випромінювання викликає вироблення в шкірі вітаміну D, відповідального за обмін кальцію в організмі. Вітамін D, при його нестачі, покращує стан кісткової тканини і суглобів. Науково доведено, що ультрафіолетові промені солярію діють на обмін кальцію в організмі на 70% ефективніше, ніж прийом вітаміну D в капсулах.

№2. Солярій покращує настрій.
Сонячне світло, яке імітує освітлення солярію, впливає не тільки на шкіру. Під його впливом в мозку виробляється серотонін – гормон задоволення, який покращує настрій і підвищує стресостійкість. Штучним способом отримати цей гормон неможливо, його вміст у продуктах харчування мізерно малий. Єдиний вихід – більше світла. Таким чином, взимку можна позбутися пригніченого настрою, нападів безпричинної туги, дратівливості, втоми вранці, коли потрібно вставати при повній темряві за вікном.

№3. Солярій піднімає імунітет.
Наш імунітет безпосередньо залежить від сонця – такі вже ми світлолюбні!
Після курсу солярію ви відчуєте, що вже не схильні до випадкових застуд та інфекцій. Солярій допоможе позбутися млявості і апатії.

№4. Розігрітий солярій добре чи погано?
Дуже часто ви запитуєте у наших адміністраторів: «А солярій розігрітий? В ньому вже хтось був? Не хочу бути першим». Хочемо розвіяти цей міф:
✔️Ультрафіолет сам по собі не гріє, а нагрів солярію, це лише механічний ефект роботи усієї машини в цілому. ⠀
✔️Засмагу ми отримуємо від роботи ламп, а не від «розігрітого» солярію. А кількість УФ-променів і потужність однакова весь сеанс з моменту включення.
Тож, в розігрітому солярії ви просто паритесь і пітнієте. Тому, йти в солярій першими – це не мінус, це перевага

Правила безпечної засмаги в солярії

  • При відвідуванні солярію важливо розрахувати час відвідування, перерви між сеансами і підібрати косметику, яку ви будете використовувати до, під час і після засмаги.
  • При відвідуванні солярію важлива помірність.
  • Приділіть особливу увагу захисту очей і грудей в солярії.
  • Засмага в солярії може посилити ламкість волосся. Тому краще засмагати в спеціальній захисній шапочці.
  • Відвідування солярію не рекомендується при прийомі гормональних і протизаплідних препаратів. Перед відвідуванням солярію, в цьому випадку, важливо проконсультуватися з лікарем.
  • Не рекомендується відвідувати солярій при гінекологічних захворюваннях, порушеннях ендокринної системи (захворюваннях щитовидної залози), спадкової схильності до раку, при цукровому діабеті, при виявленому в організмі дефіциту нікотинової кислоти (вітаміну РР), якщо ви приймаєте деякі антибіотики або різні препарати (в інструкції повинно бути зазначено, що слід уникати сонця).
  • Під час вагітності, щоб уникнути появи пігментних плям. Не бажано відвідувати солярій дітям до 15 років і людям з першим типом шкіри, так як їх шкіра дуже чутлива до ультрафіолетових променів. При наявності пігментних плям, численних і великих родимок, висипань, потрібно звести засмагу до мінімуму і проконсультуватися з лікарем-дерматологом.

Ваше самопочуття є одним з найбільш правильних показників користі солярію. Прислухайтеся до нього, знайдіть золоту середину, і тоді солярій стане другом вашому здоров’ю і помічником у підтримці краси.

Share